Mesaj gönder

Tropikal Kemerler Tarımsal Büyüyen Polietilen Film Sera

Müzakere
MOQ
USD 2-6/sqm
fiyat
Tropikal Kemerler Tarımsal Büyüyen Polietilen Film Sera
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Ürün adı: Tropikal Kemerler Sera İçin Tarımsal Büyüyen Poli Kaplama
Malzeme: UV Plastik film, Galvanizli Çerçeve
Özellik: Basit ve ucuz
Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR: büyüyen çilek
Avantaj: Tüm sezon kullanımı
Boy: 10X50m
Kapı: 3.2*6.56ft (1*2m)
yapı: Çelik çerçeve
Üretim süresi: 7 gün
Havalandırma sistemi: Sineklik ile üst ve yan havalandırma
Vurgulamak:

Tarımsal Büyüyen Poli Film Sera

,

Tropikal Kemerler Polietilen Film Sera

,

Galvanizli Çerçeve Polietilen Folyo Sera

Temel bilgiler
Menşe yeri: Siçuan Çin
Marka adı: Baolida
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: BLD123
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Standart paket
Teslim süresi: 7-15days ödeme aldıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 5000000ton/ay
Ürün Açıklaması

Tropikal Kemerler Sera İçin Tarımsal Büyüyen Poli Kaplama

 

 

Sera Tanıtımı:

 

Tropikal kemerler, ısı kaybını ve soğuk hava akışını ve ısı kaybını etkili bir şekilde önleyebilir, bu da yazın sıcaklığı düşürmeye ve nemi gidermeye yardımcı olur;Aşırı nemden kaynaklanan patojenlerin insidansını azaltarak yoğuşma ve damlamayı azaltma yeteneği;tek katmanlı film sera kullanıcıları, gerçek ihtiyaçlara ve hava koşullarına göre üst ve yan stor perdelerin sayısını ve yüksekliğini esnek bir şekilde seçebilir, böylece seranın içini ayarlayabilir Güneyde artan yağışların özellikleri için, tek katmanlı membran seralar yağmur suyunun zamanında tahliyesini sağlamak için büyük kapasiteli oluklar kullanın.İnce film seranın maliyeti düşüktür ve ülkemde büyük ölçekli tanıtım için uygundur.


Tropikal kemer çift modlu sera, sıcak daldırma galvanizli çelik çerçeveye ve aydınlatma malzemesi olarak bir filme sahip bir serayı ifade eder.Bu tür seraların ana yapısı basit ve pratiktir ve maliyeti düşüktür.Üst kısım çift kemerli çift film veya tek katmanlı film ile kaplanabilir ve çevresi otomatik kontrol, isteğe bağlı destek olanakları, harici güneşlik sistemi, dahili gerçekleştirebilen çift katmanlı film, tek katmanlı film, pc board veya cam ile kaplanabilir. güneşlik sistemi, fanlı su perdesi Soğutma sistemi, pencere üstü havalandırma sistemi, ek ışık sistemi, fidelik fidanlık sistemi, yağmurlama sistemi, bilgisayar kontrol sistemi vb.

 

Sera Avantajı:

 

1 Geleneksel seralarla karşılaştırıldığında, seralar çok açıklıklı formlarda bulunur.Geleneksel seralarla karşılaştırıldığında, seralar parlak bir noktadır ve kullanım alanı geleneksel seralara göre çok daha büyüktür.
2. Yönetim, geleneksel seralardan daha birleşiktir ve operasyon daha bilimseldir, zamandan tasarruf sağlar ve verimliliği artırır.
yöntem:
1 Havalandırma ve nem alma.Havalandırma, nemi azaltmak için iyi bir yoldur.Havalandırma yüksek sıcaklıklarda yapılmalıdır, aksi takdirde çok açıklıklı seranın iç sıcaklığı düşecektir.Havalandırma işlemi sırasında sıcaklık çok hızlı düşerse, sıcaklığın aniden düşmesini ve sebzelere zarar vermesini önlemek için havalandırma delikleri zamanında kapatılmalıdır.
2 Plastik film ile kaplayın.Film malçlama, toprak neminin buharlaşmasını azaltabilir ve iç mekan hava nemini azaltmak için önemli bir önlemdir.
üç.Isıtma ve nem alma.Bu yöntemi kullanmak sadece sebzelerin sıcaklık gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda havanın bağıl nemini de azaltır.Bitkiler dirençli hale geldiğinde onları sulayın, 1 saat boyunca yaklaşık 30°C'ye ısıtın ve ardından nemi çıkarmak için havalandırın.3-4 saat sonra ahırdaki sıcaklık 25°C'nin altına düştüğünde bir kez tekrar edilebilir.
4 İyi nem emen yalıtım malzemeleri kullanın.İyi nem geçirgenliği ve nem emilimi olan dokumasız kumaşlar ve diğer ısı yalıtımlı perde malzemeleri, kulübenin iç yüzeyinde yoğuşmayı önleyebilir ve bitkilerin üzerine çiy düşmesini önleyebilir, böylece çok açıklıklı seranın hava nemini azaltabilir.
5 Doğal nem emilimi.Pirinç samanı, buğday samanı, sönmemiş kireç vb. malzemeler, nem alma amacına ulaşmak için su buharını veya buğuyu emmek üzere sıraları döşemek için kullanılabilir.

 

 

Sera Parametresi:

 

Tanım

Teknik Veri detayları

Film Tüneli

Yeşil Ev

Genişlik (m): 6-12m

Kemer Boşluğu (m): 1~ 2m

Çatı Yüksekliği(m): 2.8~4.5

İskelet Malzemesi: Sıcak galvanizleme Çelik boru

Kaplama Malzemesi: PE film

Destek sistemi: yan havalandırma sistemi (film sarma makinesi ile)

Sadece isteklerinize göre özelleştirilmiş tasarım sağlayabiliriz!

 

 

 

Sera Opsiyonel Sistemler:

 

Seraların verimli kullanımını teşvik etmek için farklı sera ekipmanları sağlıyoruz.Soğutma sistemleri, sulama sistemleri, hidroponik sistemler, gölgeleme sistemleri ve havalandırma sistemleri gibi.Hava durumunuza göre seçim yapabilirsiniz.

 

Bir Sera Nasıl İnşa Edilir?

 

1. kurulumunuz için size bire bir profesyonel çizimler sağlayacağız.
2. Ayrıca mühendislere doğrudan evden eve talimat ve kurulum hizmetleri sunuyoruz.Mühendislerin tüm uçak biletleri, konaklama, yemek ve diğer masrafları size ait olmalıdır.Mühendis ücreti 100 USD / kişi / gün'dür.

Tropikal Kemerler Tarımsal Büyüyen Polietilen Film Sera 0Tropikal Kemerler Tarımsal Büyüyen Polietilen Film Sera 1

Tropikal Kemerler Tarımsal Büyüyen Polietilen Film Sera 2

Tropikal Kemerler Tarımsal Büyüyen Polietilen Film Sera 3Tropikal Kemerler Tarımsal Büyüyen Polietilen Film Sera 4

Tünel sera avantajları:

1.Tünel sera kütükleri en düşük maliyetli ve inşa edilmesi en kolay olanlardır.Çerçeve, tünel serasının ilk yapısıdır.Bir hazinedir, bir kapıdır, bir servettir, bir kemerdir, bir uç sütundur vb.Sadece 6-12 m kotundadır.Bu fayda, maksimum alan kullanımı, basit yapı, güçlü ömür ve uzun ömürdedir.Sonuçta, karmaşık hale getirmek, oluşturmak ve tekrarlamak çok uygundur.Bu zenginlik en düşük, ancak en uygun fiyatlıdır.

 

2. Tünel, sera rüzgar tabancasının en basit yapılarından biridir.Film, UV bağımlılığı ile %100 PE yenidir.Güçlüdür, uzun ömürlüdür, sıcaklığı ve suyu korur, bitki gelişimini düzenler, meyve ve bitkileri korur.


3..Bu sera basitçe monte edilir, galvanizli borularla çerçevelenir.Serada uygun bir sütun yoktur, bu nedenle mekanikler, operasyonların ve iyi çalışmaların aydınlatma etkilerini iyileştirebilir, yerleştirebilir ve kullanabilir.

 

Tropikal Kemerler Tarımsal Büyüyen Polietilen Film Sera 5Tropikal Kemerler Tarımsal Büyüyen Polietilen Film Sera 6

 

 

 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +8613980853449
Kalan karakter(20/3000)