Çift Kemerli Çift Film Tarımsal Büyüyen 10X50m Tek Açıklıklı Sera
Müzakere
MOQ
USD 2-6/sqm
fiyat
Double Arches Double Film Agricultural Growing 10X50m Single Span Greenhouse
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Siçuan Çin
Marka adı: Baolida
Sertifika: ISO9001:2008
Model numarası: BLD123
Vurgulamak:

10X50m Tarımsal Yetiştirme Serası

,

2m Çift Kemerli Sera

,

10X50m Tek Açıklıklı Sera

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Standart paket
Teslim süresi: 7-15days ödeme aldıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 5000000ton/ay
Teknik Özellikler
Ürün adı: Çift Kemerli Tarımsal Yetiştirilen Tek Açıklıklı Tünel Seralar
Malzeme: UV Plastik film, Galvanizli Çerçeve
Özellik: Stabil yapı Kolay Montaj
anahtar kelime: büyüyen çilek
Avantaj: Tüm sezon kullanımı
Boyut: 10X50m
kaplama: 150/200 mikro PE Film
Açıklık Genişliği: 6m~12m
Sebze Meyve Çiçekler: Sebze Meyve Çiçekler
Opsiyonel Sistem: Soğutma Sistemi/sulama Sistemi/havalandırma vb.
Ürün Açıklaması

Çift Kemerli Çift Film Tarımsal Büyüyen 10X50m Tek Açıklıklı Sera

 

Sera Tanıtımı:

 

Çift kemer ve çift membran, ısı kaybını ve soğuk hava akışını ve ısı kaybını etkili bir şekilde önleyebilir, bu da yazın sıcaklığı düşürmeye ve nemi gidermeye yardımcı olur;Aşırı nemden kaynaklanan patojenlerin insidansını azaltarak yoğuşma ve damlamayı azaltma yeteneği;tek katmanlı film sera kullanıcıları, gerçek ihtiyaçlara ve hava koşullarına göre üst ve yan stor perdelerin sayısını ve yüksekliğini esnek bir şekilde seçebilir, böylece seranın içini ayarlayabilir Güneyde artan yağışların özellikleri için, tek katmanlı membran seralar yağmur suyunun zamanında boşaltılmasını sağlamak için büyük kapasiteli oluklar kullanın.İnce film seranın maliyeti düşüktür ve ülkemde büyük ölçekli tanıtım için uygundur.


Çift kemerli çift modlu sera, sıcak daldırma galvanizli çelik çerçeveye ve aydınlatma malzemesi olarak bir filme sahip bir serayı ifade eder.Bu tür seraların ana yapısı basit ve pratiktir ve maliyeti düşüktür.Üst kısım çift kemerli çift film veya tek katmanlı film ile kaplanabilir ve çevresi otomatik kontrol, isteğe bağlı destek olanakları, harici güneşlik sistemi, dahili gerçekleştirebilen çift katmanlı film, tek katmanlı film, pc board veya cam ile kaplanabilir. güneşlik sistemi, fanlı su perdesi Soğutma sistemi, pencere üstü havalandırma sistemi, ek ışık sistemi, fidelik fidanlık sistemi, yağmurlama sistemi, bilgisayar kontrol sistemi vb.

 

Sera Avantajı:

 

1. Kullanım alanı Geleneksel sera ile karşılaştırıldığında, çok açıklıklı sera, geleneksel seradan daha parlak bir noktadır, kullanım alanı geleneksel seradan çok daha büyüktür.
2. Yönetim, geleneksel seralardan daha birleşik, daha bilimsel operasyon, zamandan tasarruf ve verimliliği artırıyor.
yöntem:
1. Havalandırma ve nem alma.Havalandırma, nemi azaltmak için iyi bir yoldur.Havalandırma yüksek sıcaklıkta yapılmalıdır, aksi takdirde çok açıklıklı seranın iç sıcaklığının düşmesine neden olur.Havalandırma sırasında sıcaklık çok hızlı düşerse, sıcaklığın aniden düşmesini ve sebzelere zarar vermesini önlemek için havalandırmaları zamanında kapatın.
2. Plastik film ile kaplayın.Plastik film ile kaplama, topraktaki nemin buharlaşmasını azaltabilir ve iç mekan hava nemini azaltmak için önemli bir önlemdir.
3. Isıtma ve nem alma.Bu yöntemi kullanmak sebzelerin sadece sıcaklık ihtiyaçlarını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda havanın bağıl nemini de azaltır.Bitki dirençli hale geldiğinde, kulübeyi sulayın ve 1 saat boyunca yaklaşık 30°C'ye kadar ısıtın ve ardından havalandırın ve nemi boşaltın.3-4 saat sonra, döken sıcaklık 25 ℃'nin altına düştüğünde, bir kez tekrarlanabilir.
4. İyi higroskopikliğe sahip ısı yalıtım malzemesini benimseyin.Dokunmamış kumaş gibi iyi nem geçirgenliği ve higroskopikliğe sahip yalıtım perdesi malzemeleri, kulübenin iç yüzeyinde çiy yoğuşmasını önleyebilir ve bitkilerin üzerine çiy düşmesini önleyebilir, böylece çok açıklıklı seranın hava nemini azaltabilir. .
5. Doğal nem emilimi.Saman, buğday samanı, sönmemiş kireç ve diğer malzemeler, nem alma amacına ulaşmak için su buharını veya buğuyu emmek için sıralar arasında yaymak için kullanılabilir.

 

 

Sera Parametresi:

 

Tanım Teknik Veri detayları
Tüp Malzemesi Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik
Kaplama malzemesi Plastik PE film
Temel ekipman çelik çerçeve, kaplama malzemesi, kapı, sineklik
Genişlik 8m/9m/10m veya Özelleştirilmiş (8m standarttır)
Uzunluk 30m-60m veya Özelleştirilmiş
Omuz Yüksekliği 1.5m-2.5m veya Özelleştirilmiş
Çatı Yüksekliği 2.8-4m veya Özelleştirilmiş
Kemer çapı φ25mm,φ32mm,φ48mm,φ60mm
Sadece isteklerinize göre özelleştirilmiş tasarım sağlayabiliriz!

 

 

Sera Opsiyonel Sistemler:

 

Seraların verimli kullanımını teşvik etmek için farklı sera ekipmanları sağlıyoruz.Soğutma sistemleri, sulama sistemleri, hidroponik sistemler, gölgeleme sistemleri ve havalandırma sistemleri gibi.Hava durumunuza göre seçim yapabilirsiniz.

 

 

Çift Kemerli Çift Film Tarımsal Büyüyen 10X50m Tek Açıklıklı Sera 0

Çift Kemerli Çift Film Tarımsal Büyüyen 10X50m Tek Açıklıklı Sera 1Çift Kemerli Çift Film Tarımsal Büyüyen 10X50m Tek Açıklıklı Sera 2

Çift Kemerli Çift Film Tarımsal Büyüyen 10X50m Tek Açıklıklı Sera 3Çift Kemerli Çift Film Tarımsal Büyüyen 10X50m Tek Açıklıklı Sera 4Çift Kemerli Çift Film Tarımsal Büyüyen 10X50m Tek Açıklıklı Sera 5Çift Kemerli Çift Film Tarımsal Büyüyen 10X50m Tek Açıklıklı Sera 6

 

 

 

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 8613980853449
Kalan karakter(20/3000)