Mesaj gönder

İngiltere venlo cam sera

February 2, 2023

son şirket davası hakkında İngiltere venlo cam sera

son şirket davası hakkında İngiltere venlo cam sera  0Eko-hidroponik sistem Cam sera için çok açıklıklı akıllı cam.İskelet malzemesi olarak sıcak daldırma galvanizli çelik boru ile, iskelet üzerine alüminyum alaşımlı profiller sabitlenir, alüminyum alaşımı sabit cam malzemedir, çatı kaplama malzemesi camdır, sıcak daldırma galvanizli çelik borunun kullanım ömrü genellikle 15-20 yıldır. ve hatta 50 yıllık yüksek kaliteli galvanizli hizmet ömrü.

son şirket davası hakkında İngiltere venlo cam sera  1

Ana çerçeve malzemesi

Yüksek kaliteli sıcak daldırma galvanizli çelik yapı, Çinko kaplama 275g/m2, 20 yılı aşkın hizmet ömrü.Tüm çelik malzemeler sahada monte edilir, ikincil bir işleme gerek yoktur.Galvanizli bağlantı ve bağlantı elemanları 20 yıl paslanmaz.

 

Kaplama Malzemeleri

İçi boş temperli cam veya tek temperli cam, güzel görünüm, iyi ışık geçirgenliği, uzun hizmet ömrü, kolay temizlenebilir, gerçek hizmet ömrü 30 yıldan fazladır.

 

Üst pencere sistemi

Sera çatı pencere sistemi esas olarak seranın doğal havalandırması için kullanılır, ana rol seranın içindeki ve dış alandaki hava değişiminde, iç ortam sıcaklığını, nemi ve arbon dioksit konsantrasyonunu ve diğer çevresel faktörleri ayarlamakta, mahsullerin büyümesini teşvik etmektedir.

 

Fanlı ıslak perde sistemi

Islak perde fan sistemi, soğutma, havalandırma, toz geçirmezlik ve koku gidermeyi entegre eden buharlaşmalı bir soğutma ve havalandırma ünitesidir.Hava sirkülasyonu yoluyla hava sıcaklığını ve havalandırmayı azaltabilir.

 

Dış Gölgelendirme Sistemi

Sistemin ana işlevi yazın serinletmek ve gölgeleme yapmaktır, böylece güneş ışığı seranın içine girerek mahsulün güneş ışınlarından korunmasını sağlar.

son şirket davası hakkında İngiltere venlo cam sera  2

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Li
Tel : +8613980853449
Kalan karakter(20/3000)