aboutus

Şirket profili

Sichuan Baolida Metal Pipe Fittings Manufacturing Co., Ltd.

Baolida, modern tarım ve ihtiyaçlar konusunda uzmanlaşmıştır.Ürünlerimiz, pazarda iyi bir üne sahip Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa ve Japonya dahil olmak üzere 20'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

 


 

Geçmiş

  Sichuan Baolida Metal Pipe Fittings Manufacturing Co., Ltd.

Fabrikamız 2009 yılında kurulmuş ve 30.000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır, şimdiye kadar yaklaşık 13 yıllık üretim tecrübesine sahiptir.Ve 2013 yılında, sera 100.000 m2'den fazla bir alan inşa ediyor ve "BAOLIDA" markası Çin'de ünlü.2015 yılında dış ticaret departmanını kurduk ve 50'den fazla ülkede denizaşırı seralarımızı araştırdık.2022'de fabrika alanını 30.000 m2'ye çıkarmak.Müşterilerimize "öncü ve Yenilikçi" sunmak için üretim hatlarını 10+'a çıkarıyoruz!

 


 

Hizmet

 

Sichuan Baolida Metal Pipe Fittings Manufacturing Co., Ltd.

Sichuan BaoLiDa metal boru bağlantı parçaları imalatı co.LTD.is, sera ürününün Ar-Ge, üretim ve satışına adanmış entegre bir yüksek teknoloji kuruluştur.Sağlam bir temel, teknik güç, gelişmiş tasarım konseptleri, zengin deneyim ve mükemmel satış sonrası hizmet ile.Firmamız çok sayıda yüksek kaliteli sebze serası, çiçek serası, tohumluk serası, Yetiştirme serası, Sera bitkileri ve sera ekolojik restoranları inşa etmiştir.Ürünlerimiz ulusal ve il denetimi tarafından denetlendi. ISO9001, 2008 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip ve ülke genelinde satıldı, 100 milyon metrekareden fazla her türlü serayı ürettik ve kurduk ve güneybatı lideri olduk. sera endüstrisi.BaoLiDa "Times" a bağlı kalır."Öncü ve yenilikçi" ilkesi, "kalite odaklı, hizmetin en iyisi" amacımızdır.

 


 

Ekibimiz

 Sichuan Baolida Metal Pipe Fittings Manufacturing Co., Ltd.

Fabrikada üretim departmanı, tasarım departmanı, Satınalma departmanı, satış departmanı vb. dahil olmak üzere yüzlerce çalışan bulunmaktadır.Size eksiksiz bir özel çözümler yelpazesi ve eksiksiz bir sera sunmayı taahhüt ediyoruz.Sizlere kaliteli hizmetler sunmak için aralıksız, coşku dolu çabalar göstereceğiz.Memnuniyetiniz bizim peşinde!

 


 

 

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Li
Tel : 8613980853449
Kalan karakter(20/3000)